Mariobet'e Giriş İçin Tıklayınız 200 TL ÜCRETSİZ ÜYELİK BONUSU
%100 2500 TL İLK YATIRIM BONUSU
ANINDA GERÇEKLEŞEN YATIRIM VE ÇEKİM İŞLEMLERİ
SİTEYE GİRİŞ YAP
   
Mariobet
     

Mariobet

Mariobet Kayıt

Mariobet Kayıt

Resmi anlamda teşkil edilen, resmi prosedürler dahilinde hareket etmek gereklidir. Denetlenen bu sitede, mariobet kayıt işlemi ile birlikte siz de kendinize bir hesap meydana getirebilirsiniz. Türkiye açısından belirlenmiş yaş sınırının 18 olduğunu unutmamalısınız. Bu yaşta ya da bu yaşın üzerinde bulunuyor iseniz. Ana ekrandan hareket edebilir, başvuru belgesine kayıt ol butonu aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Başvuru belgesinde bütün alanları doldurun, eksik, yanlış, hatalı bilgi girmeyin. İlerleyen aşamada hesap doğrulama işlemi ile birlikte, vermiş olduğunuz her türlü bilgiyi doğrulamak zorunda, ispatlamak zorunda kalacağınızı unutmayın.

Mariobet Üyelikte İstenen Bilgiler

Peki mariobet kayıt işlemini yapmaya karar verdiğinizde, hangi bilgileri paylaşmanız gerekecektir. Mariobet üyelikte istenen bilgiler arasında hangi seçenekler yer almaktadır. Kayıt ol butonu üzerinden tıklama işlemi yaptığınızda, karşınıza üyelik başvuru belgesi gelecektir. Burada istenen bilgilerin iki farklı grupta ya da başlıkta toplandığı görülmektedir. Kişisel bilgiler bölümünde, başvuru yapan şahıslardan, isim bilgisi, soy isim bilgisi, ay gün yıl olacak şekilde doğum tarihi, cinsiyet bilgisi, cep telefon numarası, ülke bilgisi ve şehir bilgisi talep edilmektedir.

Hesap bilgileri

Hesap bilgileri bölümüne gelindiğinde ise, sadece elektronik posta adresinin, iletişim amacı ile elektronik posta adresinin talep edildiği görülecektir. Bu bölümde banka numarası, kart numarası ya da herhangi bir bilgi talep edilmemektedir. Hesap ifadesinin kullanılması, finansal varlıklar anlamına gelmez. Sadece siteye erişim konusunda hesap profili ile ilgili ifadeleri kapsayacaktır. Elektronik posta adresi bilgisinin dışında, bu bölüm üzerinden kendinize bir kullanıcı adı belirleyeceksiniz. Ve kendinize bir şifre belirleyeceksiniz. Ayrıca aynı bölümde kullanım şartlarını okudum, kabul ediyorum şeklinde bir yazı, bu yazının yanında bir kutu göreceksiniz. İşaretleme işlemini yapmanız zorunludur.

MariobetPaparaGoogle

Mariobet Üyelik İçin Para Talep Edecek mi?

Şimdi de başvuru yapan şahısların, ücret hakkında yaptığı araştırmaların karşılığını anlatalım. Mariobet üyelik için para talep edecek mi? Herhangi bir şekilde, sizlerden herhangi bir başlık ile para talep edilmeyecektir. Başvuru belgesini doldurup, gönderecek, ortalama 5 dakikada aktivasyon linki alacaksınız. Başvuru belgesini gönderme, aktivasyon linki alma, hesaba giriş yapma konusunda herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Tabii ki bahis ve oyunları değerlendirmek için, para yatıracaksınız. Yatıracağınız para üzerinden üyelik ücreti kesilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Aynı şekilde para yatırıp, kullandığınızda ve kazandığınızda. Kazandığınız para üzerinden de üyelik ücreti ya da abonelik ücreti gibi herhangi bir kesinti yapılmayacaktır.

Mariobet Üyelik İçin Belge Talep Ediyor mu?

Son bölümde belge konusuna bakalım. Mariobet kayıt işlemi kapsamında sizlerden herhangi bir belge talep edilmemektedir.. Mariobet üyelik için belge talep ediyor mu? Sorusunda, sadece başvuru belgesinde kullanım koşullarını okudum. Kabul ediyorum kutusunun işaretlenmesi, ilk aşamada yeterli olarak görülmektedir. Burada gerçek bilgilerin verildiğini, sadece bir tane hesap açıldığını. 18 yaşında ya da üzerinde olunduğunu taahhüt edeceğiniz bir anlayış gündeme getirilmiştir. Buna istinaden, herhangi bir belge talep edilmemektedir. Yapılan başvuru ile birlikte, şartlar dahilinde başvuru yapılmış ise. Daha önce hesap açılmamış ise, herhangi bir belge talebi gündeme gelmeyecektir.

MariobetPaparaGoogle

Açılan Hesaplar

Ancak açılan hesaplar ile ilgili bu hesaplar kapsamında verilen bilgiler ile ilgili ilerleyen aşamalarda, mutlaka hesap doğrulama işlemi gündeme gelecektir. Bir kez daha tekrarlayalım, üyelik başvurusu esnasında herhangi bir belge göndermenize gerek bulunmaz. Ancak müşteri hizmetleri bütün üyelere yaptığı uygulamayı tekrarlayacaktır. Burada hesap işlemi gündeme gelecektir. Bu kapsamda verilen her türlü bilgiyi, göndereceğiniz belgeler ile birlikte ispatlamanız sizlerden talep edilecektir. Katılım sağlamak zorunda mısınız? Evet istenen belgeleri göndermez iseniz. Hesap askıya alma, hesap dondurma ve en neticesinde üyelik iptal işlemi ile karşılaşabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir