Mariobet'e Giriş İçin Tıklayınız 200 TL ÜCRETSİZ ÜYELİK BONUSU
%100 2500 TL İLK YATIRIM BONUSU
ANINDA GERÇEKLEŞEN YATIRIM VE ÇEKİM İŞLEMLERİ
SİTEYE GİRİŞ YAP
   
Mariobet
     

Mariobet

Mariobet Sosyal Medya

Mariobet Sosyal Medya

Birçok sitede olduğu gibi bu sitede de bildirim, duyuru ve benzer anlayışlara istinadendir. Mariobet sosyal medya hesaplarının kullanıldığı görülebilmektedir. Her zaman doğru ve güvenilir kaynaktan erişim sağlamanız, sizler açısından son derece önemli olacaktır. Resmi sosyal medya hesaplarını takip eder iseniz, her şeye hızlı ve sağlıklı bir şekilde, her türlü bildirim ya da duyuruya hızlı ve sağlıklı bir şekilde erişim imkanının ortaya çıktığını görebilirsiniz. Bu yazıda sizlere, sitenin sosyal medya hesapları hakkında bilgi vereceğiz.

Mariobet Resmi Sosyal Medya Hesapları

Doğru bilgiye, doğru kaynaktan ulaşmak için, mariobet sosyal medya ile güncelleme ve duyurulara erişim sağlamak için, dikkatli davranacaksınız. Sizlere, mariobet resmi sosyal medya hesapları hakkında bilgi verelim.

https://t.me/MariobetTelegram sitenin resmi Telegram adresidir.

https://www.youtube.com/channel/UCVQXtvxC7W5dzn3Up7qncwg resmi Youtube adresidir.

https://twitter.com/sosyalmario resmi Twitter adresidir.

https://www.instagram.com/mariobet__official/?hl=tr Instagram adresidir.

https://www.facebook.com/MariobetSosyall ise, bu sitenin resmi Facebook adresini işaret etmektedir.

Bu adresler üzerinden sosyal medya hesaplarına erişim sağlar iseniz, güvenli kaynaklardan bilgi aldığınızı göreceksiniz.

Mariobet Neden Sosyal Medya Kullanıyor?

İçerikler hakkında bilgi verelim. Mariobet neden sosyal medya kullanıyor? Sorusunun karşılığına bakalım. Yukarıda bahsedilmiş seçeneklerden herhangi bir tanesini tercih ettiğinizde, bildirim ve duyurular ile karşılaşacaksınız. Bütün bildirimlerin ya da bütün sosyal medya hesaplarındaki bildirimlerin ilk sırasında her zaman, yeni ve güncel giriş adresi bulunmaktadır. Anında paylaşıma açılmakta hatta link desteği dahi verilmektedir. Hemen arkasından, bahis hizmetleri, oyun hizmetleri, finansal işlemler, promosyonlar. Spor haberleri, eğlenceli içerikler, videolar, görsel destekler şeklinde paylaşımların yapıldığını da görebilirsiniz. Özellikle yeni promosyonları almak istiyor veya görmek istiyorsanız. Güne özel karşılaşma, güne özel en yüksek iddaa oranı ve sitenin yeni giriş adresini sağlıklı bir şekilde öğrenmek istiyor iseniz, sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Mariobet Sosyal Medyada Yorum Yapılıyor mu?

Sitenin her alanında olduğu gibi, şeffaf hizmet politikasının resmi sosyal medya hesaplarında da geçerli olduğu görülebilmektedir. Dolayısıyla, mariobet sosyal medyada yorum yapılıyor mu? Hangi başlıkta bir konu açılmış olur ise olsun, altına yorum yapma imkanı bulunmaktadır. Kullanıcı olun ya da olmayın, istediğiniz zaman resmi sosyal medya hesaplarında sizde bir paylaşımda bulunabilirsiniz. Yayınlanır mı? Endişesine kapılmayın. Olumlu ya da olumsuz görüş bildirmenize bakılmaz. Tamamı yayınlanır. Yaptığınız bir paylaşımın ya da yorumun yayınlanmaması için, hakaret ve küfür içerik dil, kelime ya da cümlelerin kullanılması gerekecektir. Toplum ve ahlak kurallarına aykırı kelime ya da cümlelerin kullanılması gerekecektir.

Mariobet Sosyal Medyada Promosyon

Sitenin güncel kampanyalarını inceler iseniz, mariobet sosyal medya anlayışına özel bir promosyon tanımlamasının yapıldığını göreceksiniz. Mariobet sosyal medyada promosyon anlayışının içerisinde, çekimini paylaş promosyonu şeklinde bir tür bulunmaktadır. Kampanya, mariobet sitesinde görevlendirilmiş destek ekibi tarafından, sosyal medya sorumluları tarafından hazırlanmıştır. İsterseniz e-posta ile detayları alabilirsiniz. Sizlere kısaca tanıtalım. Facebook üzerinde, Twitter üzerinde ya da Instagram üzerinde bu siteyi takip etmeniz gerekecektir. Takip işlemine müteakip, kişisel sosyal medya hesaplarınızı kullanacaksınız. Resmi mariobet hesabını etiketleyeceksiniz. Çekim işlemi yaptığınıza dair bir paylaşım yapacaksınız.

Medya Hesapları

Facebook sayfasını takip etmeniz ile birlikte, tavsiye yaz butonu üzerine gelip, tıklama işlemini yapacaksınız. Daha önce elde etmiş olduğunuz çekim işleminin ekran görüntüsünü alacaksanız. En az 3 adet arkadaşını etiketleyeceksiniz, kısa bir cümle ile paylaşacaksınız. Twitter hesabında sitenin resmi hesabına giriş yapacaksınız. Takip edeceksiniz. Ana sayfaya baktığınızda, Tweetle şeklinde bir buton görüp, buradan tıklama işlemini yapacaksınız. Promosyon kurallarındaki mesajı yazdıktan sonra, etiket ekleme işlemini yapıp, en az 3 arkadaşınızı etiketleyeceksiniz.

MariobetPaparaGoogle

Gördüğünüz üzere, bütün sosyal medya hesaplarını kapsayacak şekildedir. Çekimini paylaş tarzı bir promosyon kullanıcıların yani sizlerin karşısına çıkarılmıştır. Bu promosyonda bir üyenin alabileceği maksimum promosyon tutarı, 25 TL’dir. Aldığınız promosyon ile promosyon miktarının 20 katına kadar para çekme talimatı verebilirsiniz. Bu promosyonu almak maksadı ile hafta içerisinde en az 500 TL değerinde para çekme işlemini yapmanız gerekecektir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir