Mariobet'e Giriş İçin Tıklayınız 200 TL ÜCRETSİZ ÜYELİK BONUSU
%100 2500 TL İLK YATIRIM BONUSU
ANINDA GERÇEKLEŞEN YATIRIM VE ÇEKİM İŞLEMLERİ
SİTEYE GİRİŞ YAP
   
Mariobet
     

Mariobet

Mariobet Online Tavla Nasıl Oynanır?

Mariobet Online Tavla Nasıl Oynanır?

Marobet bahis sitesi içerisinde eğlenceli oyun seçenekleri mevcuttur ve kaliteli olarak üyelere sunulmaktadır. Bu oyunlar içerisinde keyifli vakit geçirmek yanı sıra bu oyunlardan kazanç elde etmeniz de mümkündür. Bu oyunlardan bir tanesi de tavla oyunudur. Tavla oyunu belirli kurallar ile oynanan bir oyundur. Aynı zamanda oyun içerisinde strateji üretmek ve bu sayede kazanmak mümkündür. Site içerisinde tavla oynayarak para kazanmak ve keyifli vakit geçirmek isteyenler. Mariobet online tavla nasıl oynanır? Diye sorabilirsiniz. Oyunun kuralları ile ilgili detaylı bilgiye yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Mario bet Tavla Oyununun Amacı 

Tavla oyununda iki adet yuva vardır. Sizin ve rakibinizin yuvasıdır. Pulları bu yuvaya taşımak ve daha erken bir şekilde toplamak tavla oyunun amacıdır. Pulları ar atarak daha erken yuvaya taşıyan ve toplayan kişi kazanmaktadır. Bu aşamada ise belirli hamleler ve rakibin yolunu kesme gibi durumlar mevcuttur. Örneğin tek pul bırakırsanız ya da rakibin tek pulu var ise o pula zar atarak onu kırabilirsiniz. Bu durumda da oyuncu en başa dönmektedir. O pulu tekrar en baştan taşıma söz konusu olduğu için de rakibinizin önüne geçmeniz söz konusu olacaktır. Bu gibi hamleler ile öne geçmek ve bu şekilde daha hızlı bir şekilde pulları toplayarak oyunu kazanmak mümkündür.

Tavla Oyunu Kuralları

Mariobet online tavla nasıl oynanır? Diye soranların tavla oyunu kurallarını iyi bir şekilde bilmesi gerekmektedir. Tavla oyununun kuralları ise şu şekildedir;

  • Oyun iki kişi tarafından oynanmakta ve oyunda iki adet zar bulunmaktadır.
  • Oyun başlama esnasında bir defa zar atılmaktadır. Ve büyük zar atan kişi ilk hamleyi yapmaya hak kazanır.
  • Oyun içerisinde tek kalan pul üzerinde zar atarsanız rakibin pulunu kırabilirsiniz. Rakip ise tekrar en başa dönerek zar atar ve boş olan bölümden o pulu tekrar en başa koyar.
  • İki pulu üst üste getirerek kapı yapma durumu mevcuttur. Kapı yapmak genel olarak avantajlı bir durumdur. Karşı tarafı kırdığınız zaman çıkış yapmasını engelleyebilirsiniz ve bu şekilde daha hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz.
  • Oyunda pulları toplama söz konusudur. Eğer tüm pulları yuvaya taşımış iseniz bu durumda pulları toplamaya başlamalısınız. En önce pulları bitiren kişi ise oyunu kazanmaktadır. Yuva içerisinde eğer 5 sayısını atarsanız 5 alanındaki pulları alabilirsiniz. Aynı şekilde 6’ya kadar bu durum geçerlidir. Eğer 6 attığınız zaman 6 boş ise bir önceki pullardan alabilirsiniz.

Tavlada Kazanma Yolları

Tavlada kazanma yolları belirli stratejiler ile mümkündür. Genel stratejileri ise şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Kapı yapabilirsiniz ve rakibinizin tekrar pulu başlatmasını engelleyebilirsiniz. Kapı yapmanız durumunda rakibin sizi kırmasını da engellemek mümkündür.
  • Eğer oyun içerisinde açık vermeniz gerekiyor ve başka çareniz yok ise bu durumda rakibinizden en uzak bölgeye açık vermeniz önemlidir. Bu şekilde sizi kırma ihtimalini en düşük ihtimale çekebilirsiniz.
  • Rakibinizi kırmak istiyorsanız ilk olarak yuvanıza göz atmalısınız. Eğer açık var ise onu kapatmanız önerilmektedir. Aksi halde rakibiniz o bölgeden sizi kırabilmektedir.

MariobetPaparaGoogle

Online Tavla Avantajları

Mariobet tavla avantajlarından faydalanmak için öncelikle Mariobet online tavla nasıl oynanmaktadır? Yazımızdan tavla oynamayı öğrenebilirsiniz. Bu oyunu online olarak oynayabilirsiniz ve kaliteli altyapı sayesinde çözünürlüğü yüksek bir şekilde oyunda vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda oyun oynarken kazanç elde edebilmektesiniz ve eğlenceli vakit geçirirken para kazanabilirsiniz. Siteye üye olmanız durumunda sunulan içeriklerden ve diğer oyunlardan da faydalanabilir ve bu oyunlarda vakit geçirebilirsiniz. Sunulan bonus kampanyalarından faydalanarak yatırımlarınızı daha fazla artırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir